מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ביקורת ליקויי בניה

מתכננים לעבור דירה? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ביקורת ליקויי בניה - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ביקורת ליקויי בניה
ביקורת ליקויי בניה ביקורת ליקויי בניה נעשית על מנת לתת הערכה כוללת ומדויקת לגבי מצבו הנוכחי של מבנה מסוים. ביקורת ליקויי בניה נעשית לפני או אחרי קניה של נכס, זאת על מנת לאמוד את ליקויי הבניה והעלויות המשוערות שיעלו לתקן אותם. בין אם מדובר על ליקויים קטנים כמו בעיות רטיבות שניתן לפתור בקלות או ליקויים חמורים כמו איכות החומרים והביצוע של עבודת הבניה, ביקורת ליקויי בניה נותנת לנו הזדמנות להעריך מחדש את שווי הנכס- גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת כדאיות בשבילנו. ישנו משפט מוכר שאומר שישראלים אינם פראיירים- אנחנו רוצים לבדוק ולוודא באיכות המוצר שאנחנו מקבלים, קל וחומר כשמדובר על משהו שאנחנו משקיעים בו כל כך הרבה כסף וכל כך הרבה מאמץ והשקעה- הבית שלנו הוא אחד הנכסים הכי משמעותיים בחיים שלנו, ואם חלקנו טורחים כל כך הרבה זמן לוודא שבגד שאנחנו קוני...להמשך הכתבה לחץ כאן