מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

השקעה בקרקעות

המלצות מומחים לרכישת קרקע בישראל

בשנים האחרונות, בעקבות הירידה בשימוש החקלאי, מוצעות הרבה קרקעות למכירה למטרת בנייה.זה אמנם נבון לרכוש קרקע כי זה הזמן הנכון לפני שיעלו מחירי הנדל"ן  כדאי לשמוע המלצות מומחים לרכישת קרקע בישראל. ישנם דגשים חשובים, כמו של מי הייתה הבעלות בקרקע, מתי יש צפי להפשרה ואם היא כבר מופשרת, מה שלבטח יעלה את מחירה,  כמה יעלו אישורי הבניה, מה העלות של פיתוח  והשבחה, כמה מותר לבנות, תוך כמה זמן ניתן יהיה להוציא את האישורים. מומלץ לשמוע בעצתם של המומחים כמו עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין שיעניקו לכם המלצות מומחים לרכישת קרקע בישראל אם יש לכם קרקע שאתם מעוניינים בה, ויש בה זכויות חכירה, יש לבחון את ההסכמים וההחלטות של מנהל מקרקעי ישראל
 
רכשו קרקע עם זכויות בעלות
 
זו תהיה המלצת מומחים לרכישת קרקע בישראל היות ולא יחולו עליה הגבלות ותוכלו ליהנות מבעלות מלאה עליה, כמו שינוי ייעוד והתמורה בה תהיה מלאה וכדאית. אין יותר אדמות בארץ מכפי שיש היום וזו ההזדמנות לרכוש את הקרקע היום. מיסי המקרקעין החלים על הקרקע הינו שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון וזה ע"י המלצות מומחים לרכישת קרקע בישראל.  לאחר ההפשרה של הקרקע, עומדות בפני הרוכש כמה אפשרויות כמו מכירת הקרקע בשווי גבוה הרבה יותר מאשר רכש אותה לפני ההפשרה, ניתן להתקשר בעסקת קומבינציה עם קבלו שמעוניין לבנות במקום בניין מגורים או פרויקט של בתים פרטיים. או לבנות בית ולמכור אותו ברווח גבוה, לאחר ההוצאות של עלויות הבנייה.
 
רישום מקרקעין- נקודה חשובה שחייבים לבדוק
 
יש להוציא מלשכת המקרקעין, העתק רישום ולבדוק כי אין מגבלות משפטיות על הקרקע, כמו אם אין אתר עתיקות באזור, הערות אזהרה בדבר עתיקות, שעבודים, עיקולים ועוד .יש לפנות על סמך  המלצות מומחים לרכישת קרקע בישראללפנות לוועדה המקומית של האזור בו נמצאת הקרקע, על מנת לבחון מתי תופשר הקרקע ואם ישנה בתכנית המתאר הארצית מניעה להפשרת הקרקע בעתיד, אם תקפידו לבצע את כל הבדיקות החשובות הללו, תוכלו לרכוש קרקע שתוכלו לבנות עליה בעתיד ויהיה לכם ראש שקט ותימנעו מהפתעות לא נעימות כמו אובדן כספי ההשקעה שלכם בקרקע.
 
בתים למכירה בכפר שמריהו - השקעות נדל"ן שלא תרצו לפספס. היכנסו ללינק המצורף וקבלו מידע ופרטים שלא שמעתם עליהם עדיין.