מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ליקויי בנייה

מעוניינים לבדוק ליקויי בניה? 

אנחנו בתחנת בדק בית נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או בניין/בית חדש מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ליקויי בנייה - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ליקויי בנייה
ליקויי בנייה ליקויי בנייה הם ליקויים שנמצאים בתוך מבנה מסוים. ליקויי בנייה יכולים לנוע החל מבעיות חשמל, בעיות צנרת ורטיבות עד לבעיות בהנחת יסודות הבניין, בהנחת הטיח וכן הלאה. למה ליקויי בנייה מעניינים אותנו ומה אנחנו יכולים לעשות בנוגע לזה? ליקויי בנייה מתחילים לעניין אותנו כאשר אנחנו עומדים לרכוש דירה, או אחרי שגילינו כל מיני בעיות שצצו אחרי שקנינו דירה. זה כבר לא נדיר לשמוע על אנשים שתבעו את החברה הקבלנית שביצעה את עבודות בניית הבית עבור ליקויי בנייה שונים- ליקויים שהיא מחויבת לשפץ עקב האחראיות שיש לה כלפי המבנה. ליקויי בנייה נגרמים כתוצאה של רשלנות או חוסר מקצועיות של העובדים המבצעים. כאשר מועסקים אנשים שאינם מקצועיים ואינם יומנים דיים כדי לבצע את העבודה, כאשר העובדים אינם רציניים או כאשר הם מועסקים בתנאים לא-תנאים ועובדים שעות ...להמשך הכתבה לחץ כאן