מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ליקוי בניה

חושבים על ליקוי בניה? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ליקוי בניה - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ליקוי בניה
ליקוי בניה ליקוי בניה הם כל התקלות שעשויות להימצא במבנה מסוים ומעידות או על צורך בתיקון ובמקרים מסוימים גם על סכנה לשוהים במבנה. ליקוי בניה נבדק על ידי אנשי מקצוע- מהנדסי בניין, שבודקים ומוודאים תקינות של מבנה, הן מבחינת בטיחות והן מבחינת ליקויים בריאותיים ואחרים שעל פי תקנים שנוצרו במכון התקנים הישראלי מחייבים התייחסות. אז למה שיעניינו אותנו ליקוי בניה? כאשר אנחנו באים לקנות בית חדש אנחנו רוצים שהוא יהיה הכי מושלם שהוא יכול להיות. בין אם מדובר על בית חדש שנבנה רק לאחרונה או בית יד שנייה, בין אם זה הבית הראשון שאנחנו קונים או לא, ליקוי בניה הם משהו שמעניין אותנו- כמו שאנחנו בודקים איכות ותקינות של רכב, בגדים או מוצר חשמלי שאנחנו קונים, קל וחומר שנרצה לעשות זאת עם הנכס שאנחנו משקיעים בו הכי הרבה, הן מבחינת כסף, מאמץ ואהבה. כאשר אנחנ...להמשך הכתבה לחץ כאן