מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ליקוי בנייה

חוששים מליקוי בנייה? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ליקוי בנייה - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ליקוי בנייה
ליקוי בנייה ליקוי בנייה הם ליקויים שנובעים מהשחתה, מהזנחה או מרשלנות בבניית הבית או בזמן מגורים בתוך הבית. ליקוי בנייה עשויים להבדיל בין נכס שכדאי להשקיע בו לבין נכס שאינו כדאי לנו ואינו עונה על הצרכים שלנו, תלוי בחומרת המצב ועלות התיקונים המשוערת. ליקוי בנייה נעשית על ידי מהנדס בניין מוסמך שבודק עבורנו את כל הליקויים שקיימים שנסתרים מעינינו- ליקוי בנייה עשויים להיות נחבאים ורק באמצעות כלים מיוחדים, מיומנות ובקיאות במידע יכולים להתגלות. כך, דירה שנראית אידיאלית, למעשה תגלה דליפות, חיווט חשמל קלוקל, חוסר אטימות לגשם ולרעשים. בעוד היינו רוצים להאמין שהדירה שמוכרים לנו היא מושלמת, במיוחד כאשר סוף- סוף אנחנו מוצאים דירה שמתאימה לצרכים שלנו ובמחיר סביר, ובעוד רוב האנשים מעדיפים שלא להשקיע את סכום הכסף הנדרש עבור שירותיו של מהנדס בניין, בס...להמשך הכתבה לחץ כאן