מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
בדיקת גז ראדון

בדיקת גז ראדון בדיקת גז ראדון עשויה להישמע לכם כמו תוכנית של מדע בדיוני, ואולי אפילו עבודה בעיניים על ידי אנשים שרק רוצים לקחת מכם כס

אלעד
פורסם: 3/9/2011

מאמר זה שייך לקטגוריית בדיקת גז ראדון

 

בדיקת גז ראדון
 
בדיקת גז ראדון עשויה להישמע לכם כמו תוכנית של מדע בדיוני, ואולי אפילו עבודה בעיניים על ידי אנשים שרק רוצים לקחת מכם כסף.
בעוד תמיד ישנה האפשרות שנקבל שירות על ידי אנשים לא מקצועיים שמשתמשים בבורות שלנו כדי לגבות מאיתנו כמויות לא הגיוניות של כסף, גז ראדון הוא גז שקיים.
 
ישנה טענה שאומרת שישנם ריכוזים גבוהים של גז ראדון במבנים, ובמיוחד בכאלה שאין בהם אוורור נאות. על מנת לפעול להוריד את הריכוז הגבוה, שעשוי להיות סכנה בריאותית לנו ולבני משפחתנו, בדיקת גז ראדון מבוצעת.
 
בדיקת גז ראדון מאפשרת לנו לגלות את הריכוזים הקיימים בתוך מבנה מסוים, בין אם זה הבית הפרטי שלנו, המשרד או אחד החדרים הייעודיים שבהם בדרך כלל יש ריכוז גבוה של הגז (למשל מרתפים ומחסנים- מבנים שבהם בדרך כלל אין אוורור נאות).
 
אך אל תשלו את עצמכם- החיים זה מקום שאם נחפש בו מספיק טוב תמיד נמצא אי אילו סכנות שאורבות לנו בשטח. עם זאת, כדאי לזכור שאפשר להיות קצ יותר אופטימיים אז נכון, אולי יש ריכוז גבוה של גז ראדון, אבל מה זה לעומת העשן שאנחנו שואפים כל יום (במידה ואנחנו גרים באחת הערים המרכזיות בארץ, בכל אופן), הסכנה לתאונת דרכים או כל סכנה אחרת שהיא ממשית לא פחות מריכוז גבוה של גז ראדון?
 
מכיוון שכך ובהתאם לזאת, בדיקת גז ראדון מיועדת בעיקר עבור ההיפוכונדרים שבינינו- בדיקת גז ראדון מיועדת עבור אנשים שמחפשים סכנות בכל פינה ולא ישקטו עד שהם יקבלו את כל הבדיקות האפשריות שיורו על כך שהם בטוחים (שכמובן, לא קיימות כל הבדיקות האפשריות הללו).