מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 

אדריכלות ועיצוב פנים 

כאשר הבית שלכם לא נראה כמו פעם, הסלון נראה "עייף", והקירות "חיוורים", זה הזמן לקבל חוות דעת אדריכלית מקצועית. שירותי אדריכלות ועיצוב פנים הם שירותים מבוקשים על ידי בעלי דירות חדשות וישנות כאחת. שירותים אלו נועדו להפיח חיים בדירה שלכם, לתת לה עיצוב וטעם אישי ולהחזיר את היופי והחן לביתכם. אז מה כוללים שירותי אדריכלות ועיצוב פנים?

שירותים שונים בנושאים מגוונים:

 חוות דעת לתכנון ועיצוב: חוות הדעת כוללת בדיקה מקיפה מול הרשויות והשגת אישורים ובדיקה של הנכס עצמו. התכנון כולל גם התייחסות פנימית וגם חיצונית – כלומר כל המבנה עצמו יעוצב מחדש.

הפקת מסמכים: הפקת מסמכים למטרות היתרים שונים כגון – חריגת בניה, הוספת מעליות, הרחבות מבנה, ועוד.

ליווי ופיקוח מקצועי ומבוקר: הליווי מפקח על כל העבודה המתבצעת בשטח, וכולל אנשי צוות מתחום האדריכלות והבניה המפקחים על כל התהליך עד תומו. 

עיצוב פנים אדריכלי לסלון מודרני

מאז ומעולם היווה עיצוב הפנים הסלוני המודרני אבן שואבת לעיצוב הביתי. זהו אחד מאזורי העיצוב החשובים בבית, ולכן אל לכם להקל בו ראש. מומלץ לקבל ייעוץ ממומחים וממקצוענים כיצד ליישם עיצוב פנים סלוני מודרני ובלתי נשכח בבתיכם. להלן מספר נוסחאות עיצוב מודרניות.

העיר האורבנית של המאה ה- 20

עיצוב אורבני של פעם. העיצוב נחשב למודרני בשל האפקט העירוני-אורבני שלו, והקסם שהוא מכיל: מצד אחד לא בעל אופי חדש, ומצד שני יש כאן LOOK של עיר לכל דבר ועניין: משקופים מרובעים, חלונות עם פרופיל וכד'. הצבע של כל רכיב יהיה צבוע בחום עץ עם פרזול מוזהב כיאות לעיצוב אורבני של פעם.

עיצוב הייטק

עיצוב פנים סלוני מודרני על בסיס צבע לבן מעושן, הוא לבן שלג. החלונות, הקירות, והתקני הישיבה, לרבות התקני הריפוד – יהיו לבנים לגמרי, צחורים כשלג. בעבר השתמשו בעיצוב הזה רק במשרדים אך כיום הוא נעשה פופולרי מאד גם בבתי אב, וישנם בתים בהם לא רק הסלון אלא גם פינת האוכל וחדרי המגורים הם בעלי המשך ישיר לעיצוב זה. בדרך כלל, מדובר בעיצוב בו התקני הפרזול הם כסופים, עשויים מנירוסטה ולעתים מאלומיניום: ידיות הארון, צירי הדלת, ופרופילי ארונות ההזזה המהווים מעטפת.

עיצוב לבן שמנת

בעיצוב זה, הצבע הוא לבן כהה בעל מרקם שמנת. מקובל לשלב בו פרזול בצבע צהוב, זהה (לבן שמנת) או בעל צבע כהה אך לא פחמי (למשל חום כהה) ואז – גם הצבעים הבהירים וגם הצבעים הכהים מוצגים במתינות יחסית, כשהגוון הכהה מושל בכיפה על אף שהסלון מעוצב מודרני. בדרך זו, אתם יכולים להגשים בבתיכם סלון בצבעים כהים מבלי להזמין סלון עם אלמנטים כפריים או עתיקים. עם העיצוב הבהיר, משלבות דלתות בגווני עץ, כמו דלתות למינטו קלאסי של פנדור דלתות.

בחירת נוסחת העיצוב שלכם

על מנת לבחור את נוסחת העיצוב שלכם, מומלץ להגיע לחנות בה מוכרים ריהוט פנים סלוני מודרני, להיוועץ עם יועץ העיצוב, ולבחור ברכיבי עיצוב המתאימים ביותר לחדר הסלוני שלכם. חשוב לסקור את כל האפשרויות ולוודא שהבחירה שלכם היא המוצלחת והמומלצת ביותר עבור מראה הסלון שלכם. חוות דעת שנייה של שכנים וחברים תוכל לסייע לכם להחליט באיזה תוואי סופי כדאי לכם לעצוב את סלונכם.

 

 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם: