מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 

מהנדס חשמל

 
אודות מורן מהנדסים

חברתנו מעניקה ליווי מקצועי לעבודות ולפרויקטים שונים בענף החשמל. אנו מתמחים במתן שרותי ייעוץ, תכנון, בדיקה וביצוע של מתקני חשמל, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת וברמות מתחים שונות.

חברתנו מתכננת מערכות תקשורת וחשמל עבור לקוחות פרטיים בדירות ובוילות ועבור לקוחות עסקיים במשרדים, בתי מלון ועוד.  

שרותינו כוללים תכנון פרטי ומוקפד וייעוץ ראשוני, תכנון עפ"י פרוגראמות מיועצים, תיאום הפרויקט מול הרשויות המעורבות, הוצאת מפרט טכני, כתב כמויות ולו"ז לביצוע. בסיומו של הפרויקט נערך פיקוח, שמטרתו לבדוק האם תוצאות הפרויקט תואמות את התוכניות האורגינאליות.

חברתנו הינה בעלת ניסיון וידע רב בתכנון וביצוע פרויקטים שונים עם השוק הפרטי והעסקי: הרכבת גנראטורים, מטענים, ממרים, מערכות הספק, ספק מתח ומייצבים, תכנון אתרי רפואה סוג ',  מערכות פוטו-וולטאיות ועוד.

בנוסף, אנו עורכים בדיקות חשמליות שונות: חשמל במתח נמוך/גבוה, בדיקות של עוצמת שדה אלקטרומגנטי, בדיקות לחדרי מיתוג, בדיקות שנתיות של בטיחות, בדיקות הרמוניה ברשתות החשמל, בדיקות תרמו גרפיות, פתרונות לקשיים שונים ועוד.


מהנדס חשמל
בעת רכישת דירה או נכס כלשהו, אפילו בעת שיפוץ כדאי מאוד לבצע זאת באופן יסודי ומקצועי, יש דברים שאנו יכולים לבדוק בעצמנו כמו למשל נזילות חיצוניות הנראות לעין, או סדקים בקירות הפנימיים של הדירה, אך ישנם דברים הנסתרים מן העין ואנו לא יכולים להבחין בהם, לשם כך צריך להביא איש מקצוע שיעשה בדיקה מקיפה וכללית בכל הנוגע לבטיחות הדירה והאם היא זקוקה לשיפוץ . יש הרבה אנשי מקצוע אך צריך לדעת לבחור את האדם המקצועי שיידע בדיוק למצוא את הבעיה ולפתור אותה באופן מקצועי.
מהנדס חשמל צריך להיות בעל רישיון ומוכשר בתחום וכמובן בעל ניסיון , כך גם תהיו בראש שקט ותוכלו באמת להיות רגועים שהבדיקה נעשתה באופן מקצועי ומדויק ביותר.
למשל מהנדס שמוסמך בתחום רק הוא רשאי לתקן מכשירי חשמל , לוחות חשמל ועוד מבלי שייקח סיכונים מיותרים, כך הוא יודע בדיוק כיצד לגשת אליהם ולמצוא להם פתרון.
מהנדס חשמל מבצע גם בדיקות קרינה , כך תוכלו לדעת בוודאות אם קיימת סכנת קרינה בדירה, לכן לפני שהולכים ורוכשים דירה מסוימת מומלץ לבצע את הבדיקות הללו.
אם מדובר על דירה ישנה כדאי מאוד לערות בדיקה בעזרת מהנדס חשמל מוסמך, כיון שיכולות להיות תקלות רבות כמו בארון החשמל שהוא ישן ואין אנו יודעים מה מצבו, זה יכול להיות מסוכן בייחוד שיש ילדים בבית אנו לא רוצים שיהיו לנו תקלות מסוכנות שיכולות להזיק לנו או למשפחה שלנו.
אם יש לכם המלצות בנוגע למהנדס חשמל מקצועי מאנשים שאתם סומכים עליהם כמו: משפחה, חברים, מכרים ועוד כדאי לשקול זאת, ואם לא אז חשוב לעשות סקר בין מספר מהנדסי חשמל כדי לראות מי אכן מקצועי ואמין בתחומו, את זה כדאי לעשות לאחר שבוחרים את הדירה המתאימה ואז מזמינים את מהנדס החשמל לבצע בדיקה יסודית בדירה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
מהנדס חשמל - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מהנדס חשמל
מהנדס חשמל מהנדס חשמל הוא תחום של יצירת מעגלים חשמליים למיני תחומים בתעשייה. בין אם מדובר על מעגלים חשמליים שמשמשים למחשבים, תקשורת, טכנולוגיה מתקדמת או כל דבר אחר, מהנדס חשמל הוא האחראי על הפיתוח של הנושא. מהנדס חשמל הוא מקצוע שעשוי להיות מעניין, מסקרן ואפילו מרתק עבור אנשים מסוימים. מהנדס חשמל הוא מקצוע שלומדים במשך 4 שנים לתואר של טכנאי ובמהלכו יש את הלימודים הכללים ולימודי התמחות- לימודי ההתמחות עשויים להשתנות ממוסד אקדמאי אחד לאחר ובסופו של דבר תלויים בין השאר בבחירה של הסטודנט לגבי תחום ההתמחות שלו- תחומי העניין או הרצון הבסיסיים שלו. מהנדס חשמל הוא מקצוע שמעסיקים אותו יותר ויותר אנשים כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית בימינו. מכיוון שתמיד ישנו צורך בחדשנות, במקוריות, ביצירתיות. יש צורך במעגלים חשמליים יותר חזקים, יותר קטנים ויותר יעי...להמשך הכתבה לחץ כאן

מהנדס חשמל
מהנדס חשמל מהנדס חשמל הוא מקצוע שבו מהנדסי חשמל מפתחים ומשכללים מערכות חשמל. בין אם מדובר על מעגלים חשמליים, מערכות טכנולוגיות קטנות או גדולות, בין אם מדובר על תחום האלקטרוניקה, התקשורת או עיבוד אותות, מהנדס חשמל הוא הכתובת. מהנדס חשמל הוא מקצוע בפני עצמו. כדי להיות מוסמך במקצוע הזה צריך לעבור הכשרה של כ-4 שנים שבמהלכה מהנדס חשמל צריך לעבור הכשרה מקיפה כללית והכשרה בהתאם לתחום ההתמחות שהוא בחר לעצמו- תחום ההתמחות יכול לנוע החל מתחום התקשורת, עיבוד האותות והספק ובקרה ועד לאלקטרוניקה ואלקטרו-אופטיקה. כל אלה מסלולים שכל מהנדס חשמל בוחר במהלך הלימודים שלו כדי שיתמקצע בהם. בין אם הם בוחרים התמחות כזאת או אחרת, הדרישה עבור מהנדס חשמל גבוהה בשוק- כל התפתחות טכנולוגית נשענת בין השאר על העבודה של מהנדס חשמל- הוא בונה את המעגלים החשמליים, מפתח ...להמשך הכתבה לחץ כאן

מהנדס חשמל
המדריך למציאת מהנדס חשמל למצוא מהנדס חשמל איכותי לבית המגורים שלנו עשויה להיות משימה לא פשוטה ועלינו לדעת לעשות אותה כהלכה בין אם אנו משפצים או בין אם אנו בונים בית מגורים חדש לחלוטין . כדי למצוא מהנדס חשמל עלינו להבין את השלבים מהמשמעותיים ביותר בבחירת איש מקצוע מיומן ומישהו שיהיה מהנדס חשמל איכותי וטוב. בשלבים למציאת מהנדס חשמל הם פשוטים ראשית עלינו לברר בדיוק מהם הצרכים שלנו מאותו מהנדס חשמל, לאחר מכן עלינו לברר מיהו אותו מהנדס שמתאים לנו ולאחר מכן עלינו לבצע סקר שוק מקיף ולבחור את המתאים לנו ביותר. במקרים רבים בחירת מהנדס חשמל עשויה להיות יקרה מאוד אולם היא גם עשויה להיות משמעותית מאוד עבורנו. מהנדס חשמל איכותי לתכנון החשמל בבית במקרים רבים על מנת למצוא מהנדס חשמל עלינו לעקוב אחר השבלים שהצגתי באופן מלא ככל הניתן במקרים רבים אנו...להמשך הכתבה לחץ כאן