מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

תמא 38

 

תוכנית מיוחדת לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, כיום זה מושג נפוץ, ורבים מבצעים שיפוץ שכזה, אבל לפ
צריך לבצע בדיקה יסודית שאכן כדאי לבצע את השיפוץ הזה, כיוון שלא כל בנין יכול לעבור את תוכנית תמ"א 38.
 
תמ"א 38 יכול להיעשות רק בבתים או מבנים ישנים מאוד וכאמור צריך בדיקה יסודית בכדי לאמת זאת.
ישנם מבנים שיכולים להיות סכנה לציבור ולאנשים המתגוררים בבנין , מדובר על מבנים מעל 20 ואפילו 30 שנה, לכן אלו בעדיפות ראשונה.
תמ"א 38 יכולה להועיל מאוד גם בסופו של תהליך מקבלים בנין משופץ וחדש יותר, וכך גם ערך הדירות עולה כאשר דייר רוצה למכור את הדירה, ערך הדירה יכול להעלות פלאים וזאת בזכות תוכנית תמ"א 38.
 
קבלנים רבים מעדיפים להשקיע בבנין ישן , כך כולם יוצאים מורווחים גם הבלן יכול להוסיף עוד קומה או כמה שהוא יכול ורשאי להוסיף וגם הדיירים מקבלים בנין משופץ.
 
בזכות תמ"א 38 איכות החיים עולה אם בעבר לבנין הישן לא הייתה מעלית כיום בזכות התמ"א 38 דיירי הבניין זוכים למעלית ושיפור איכות החיים באופן גדול.   
 
כאשר מבצעים את תוכנית תמ"א 38 לדיירים יש פטור ממס שבח ומס מכירה , וכן ישנה הקלה במיסים.   
 
יש לציין שתוכנית תמא 38 היא לוקחת זמן וזה לא משהו שהוא מיידי , כיוון שצריכים בדיקות מקיפות, והסכמה כוללת של הדיירים לגבי תוכנית זו, אם זה להיפגש עם צוות מקצועי שיוכל לייעץ בתחום מה כדאי לעשות ואיך, זה גם כולל את הסכם הדיירים אם הם מוכנים לשינויים שהולכים להתבצע, כלומר כל התהליך הנ"ל הוא לא פשוט ויכול להמשך זמן רב, אך יחד עם זאת לבסוף זה כדאי ומשתלם כיוון שמקבלים בנין משופץ חדש ויפה.

 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
לקבלת המבצע / צ'ק ולפרטים נוספים>>
  
לקבלת המבצע / צ'ק ולפרטים נוספים>>
  
תמא 38 - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
תמא 38
תמא 38 תמא 38- מה עוד ניתן להגיד על התוכנית שלא נאמר כבר? שהיא מחזקת את המבנים? שהיא נותנת לנו הטבות שונות? תמא 38, או בשמה המלא- תוכנית מתאר ארצית 38, היא תוכנית שיזמה ממשלת ישראל, בחשיבה מקורית מאוד, יש לומר, על מנת לחזק מבנים כנגד רעידות אדמה אפשריות. תמא 38 מאפשר חיזוק של המבנים ורווח של כולם- הקופה זוכה למבנים מחוזקים, הדיירים זוכים למבנים מחוזקים והקבלנים מבצעים את שכרם. כולם מרוויחים, ולאף אחד אין הוצאה מיותרת. כיצד זה אפשרי? הממשלה יזמה את פרויקט תמא 38 אשר מאפשר לקבלנים המבצעים את עבודות החיזוק והשיפוץ היתרי בנייה חריגים. משמעות הדבר היא שהקבלנים המבצעים יוכלו לבנות יחידות דיור נוספות על גג הבניין או לידו, ועל ידי מכירה של יחידות הדיור הללו הם יוכלו לממש את הזכויות שלהם ולקבל את שכר העבודה שלהם. עם זאת, בישראל, כמו בישרא...להמשך הכתבה לחץ כאן

תמא 38
תמא 38 תמא 38- פרויקט מתאר ארצי שיזמה ממשלת ארץ ישראל על מנת לחזק מבנים כנגד רעידות אדמה אפשריות בארץ ישראל. תמא 38, או תוכנית מתאר ארצית, היא תוכנית אשר יזמה ממשלת ישראל על מנת לענות על צורך של התושבים בביטחון כנגד אסונות ונזקי טבע שונים. באמצעות מתן היתרי בנייה חריגים לקבלנים המבצעים, מאפשרת המדינה שיפור וחיזוק של המבנים, בתוספת של הטבות שונות נוספות, וכל זאת בלי להוציא שקל מקופת המדינה ובלי שהדיירים יצטרכו לשאת בתוצאות הגבוהות של השיפוצים בעצמם. באמצעות מתן היתרי הבנייה החריגים יכולים הקבלנים המבצעים לבנות יחידות דיור נוספות ולמכור אותן בתמורה לתמורה עבור השירותים שלהם. הדבר הזה יצר תחרות של הקבלנים השונים על עבודות בנייה באזור המרכז בעוד השאירו את האזורים המרוחקים ביותר בארץ- דרום וצפון הארץ, מיותמים מעבודות השיפוץ. הסיבה? בעוד ...להמשך הכתבה לחץ כאן

תמא 38
תמא 38 תמא 38 הוא פרויקט שיזמה ממשלת ישראל אשר נועד לחזק מבנים כנגד רעידות אדמה בארץ ישראל. אולי חלקכם שמעתם על הפרויקט תמא 38- אולי ראיתם שלט מתנוסס באחד האזורים היוקרתיים של מרכז גוש-דן, אולי קראתם על זה בעיתון או שמעתם את זה ברדיו. אולי תהיתם מה זה בדיוק פרויקט תמא 38 ולכן פניתם אל המאמר הזה לראות – אולי אתם זכאים למשהו טוב? תמא 38 היא תוכנית מתאר ארצית שיזמה ממשלת ישראל על מנת לענות על הצורך של התושבים לביטחון- במהלך אסונות טבע שאנחנו לא יכולים לשלוט עליהם, פעולה מונעת נכונה יכולה למנוע אסונות כבדים- אובדן של רכוש ואובדן של חיי אדם. אחד מאסונות הטבע האפשריים בארץ ישראל הוא רעידת אדמה, אשר עשויה לכלות את הבניינים אשר אינם חזקים דיים כדי לעמוד בה. באמצעות תמא 38 מבצעים הקבלנים את עבודות החיזוק והשיפוץ אשר דרושים למבנה מסוים ...להמשך הכתבה לחץ כאן