מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

בדיקה הנדסית

שוקלים לבצע בדיקה הנדסית? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
בדיקה הנדסית - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא בדיקה הנדסית
בדיקה הנדסית בדיקה הנדסית, שנקראת גם בדק בית בפי העם, היא בדיקה שנעשית על ידי מהנדס בניין, או מהנדס אזרחי, כדי לבדוק את טיבו של מבנה כל שהוא. כאשר מדברים על קניית דירה, סביר להניח שאנחנו חושבים, ובצדק, על ההשקעה הכי גדולה בחיים שלנו- הבית שאנחנו קונים הוא אחד הנכסים הכי יקרים, אם לא הכי יקר, שאנחנו קונים במהלך החיים שלנו. אז איך זה שיש אנשים שבורים לחלוטין לגבי ההתנהלות לגבי קניית הדירה? כאשר אנחנו באים לקנות כל מוצר, יהיה זה רכב, מכשיר חשמלי או אפילו בגדים, אנחנו תמיד מוודאים את טיבו של המוצר- אנחנו דורשים לראות אותו מימין ומשאל, מלמעלה ומלמטה. אז למה שלא נעשה את אותו הדבר לגבי הקניה הכי גדולה בחיים שלנו? כאשר אנחנו באים לקנות בית, בדיקה הנדסית עשויה לפעמים להבדיל בין קנייה כדאית וקנייה לא כדאית. כאשר אנחנו מזמינים מהנדס בניין שי...להמשך הכתבה לחץ כאן