מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 

בדיקות חשמל

בדיקה תרמוגרפית: מתקנים חשמליים עורכים מידי שנה בדיקה תרמוגרפית כדי לאתר כשלים ולקויות. בדיקה מקצועית שכזו חושפת כשלים במערכת החשמל ומציעה דרכים לשיפור תפקודה של המערכת. מבין שלל הבעיות השונות, בדיקה זו עשויה למנוע שריפות ועומס יותר  ולהבטיח את תפקודה התקין של המערכת.

חברתנו מבצעת בדיקות אלו על פי התקן. כל בדיקה תרמוגרפית מתבצעת ע"י מהנדס חשמל מנוסה ומוסמך אשר בקיא במערכות ההספק. לאחר סיום הבדיקה הצוות שלנו יפיק לכם דוח פרטני עם צילומים ודרכים לפתרון הליקויים שנמצאו.
בדיקת ניתוח הרמוניות: אנו מבצעים ניתוח ממוחשב כדי לאתר פעילויות הפרעות וחריגות במערכת החשמל. הפרעות אלו עשויות להזיק משמעותית למערכת החשמל ולגרום לעודף הספק אנרגטי, התחממות מערכת המיתוג, הצתה ושריפה של כבלים במערכת וכרטיסי הספק ועוד.
באמצעות פיקוח על מערכת החשמל ובדיקות מקיפות המנתחות את ההרמוניה, ניתן למנוע באופן מיידי נזקים אלו.

צוות חברתנו המנוסה מאתר חריגות ושקיעות, א-סימטריה, נחשולי מתח, הבהובים והרמוניות. אנו נפיק עבורכם ניתוח ממוחשב המפרט את הלקויים ומציע כיצד לתקן ולשפר את מתקן החשמל.

בדיקות חשמל מסייעות לשיפורה של בטיחות המתקנים ולתפקודה הכללי של המערכת. בדיקה זו נחשבת כבדיקת חובה בכל מתחם ציבורי עם מערכת חשמל, חברה מסחרית או בית פרטי. הבדיקה הכללית עוקבת אחרי חלקיה השונים של המערכת ומאתרת עומס מתח, הספק, לקויים ועוד.
בדיקות כלליות של חשמל מתבצעות במקומות שונים בכל רחבי הארץ כדי להבטיח את תפקודה התקין של מערכת החשמל. בסיום הבדיקה תקבלו דו"ח המפרט את ליקויי המערכת, ומציע פתרונות להמשך.

מבין הבדיקות השונות שאנו מבצעים, ניתן לבצע בדיקה עבור אירוע/מופע, בדיקת תפקודם של גנראטורים עבור רישום במשרד אנרגיה, בדיקות אינטגרציה ובטיחות במתקנים גדולים ועוד.
 
בדיקות של חיסכון אנרגיה:  בכל גוף או חברה יש היקף שימוש שונה במערכות חשמל, אך בכל מקום השימוש כרוך בעלויות כלכליות גבוהות. בעקבות ההתחממות הגלובאלית הנגרמת משימוש יתר ושאיבת אנרגיה בכדור הארץ, גופים גדולים מתחייבים לעקוב ולדווח על תפוקת החשמל שלהם למשרד התשתיות. מערכת חשמל חסכונית היא הפתרון האידיאלי לכל עסק באשר הוא הרוצה לצמצם בהוצאות הכספיות ובאנרגיה.

הצוות שלנו עורך בדיקות לאיתור שימוש מוגזם באנרגיה ומציע שיפורים למערכות כדי לחסוך באפן מקסימאלי. בדיקת החיסכון בחשמל שאנו עורכים מעניקים לכם יתרון משמעותי כספי. מערכת חשמל חסכונית היא בעלת הוצאות מועטות בהשוואה למערכת בזבזנית. בדיקות חיסכון באנרגיה עשויות לחסוך לכם עד כ-15% אחוז מהעלויות הנגרמות בשל בזבוז האנרגיה. בעזרת הבדיקה שלנו תוכלו לחסוך כסף ולמנוע בשימוש יתר באנרגיה.
חברתנו מציעה בדיקות חיסכון באנרגיה לגופים פרטיים וגופים עסקיים במתקני חשמל בכל הארץ. 
בדיקת ניתוח הרמוניות: ניתוח הרמוניות ממוחשב מאתר פעילויות והפרעות חריגות במערכת החשמל. אפשר למנוע נזקים אלו באופן מיידי ע"י פיקוח על מערכת החשמל ובדיקת יסודית ומקיפה של הרמוניות.

 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
בדיקות חשמל - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא בדיקות חשמל
בדיקות חשמל בדיקות חשמל הן דבר שרובנו ככולנו נתקלנו בו בשלב כזה או אחר של החיים שלנו. כאשר אנחנו עומדים בחושך בבית, מפחדים לזוז כדי שלא נפיל ונשבור משהו, מחפשים מהר משהו להישען עליו או את הפלאפון שיאיר לנו את הדרך. בדיקות חשמל הן עסק בפני עצמו. עבור הרבה אנשים שבשביל בדיקות חשמל זה משהו מסוכן שעשוי להיות מזיק, חשמלאים מוסכמים הם הפתרון היחיד שעומד לרשותם. בעוד רובנו בורים ואיננו מודעים לגבי הסיכונים לגבי טיפול בבעיות חשמל או אפילו בטיפול שלהם, בדיקות חשמל על ידי חשמלאי מוסמך הינו משהו שבשגרה. חשמלאי מוסמך הוא מקצוע בפני עצמו. זה מקצוע שלומדים אותו במוסדות להשכלה גבוהה ובסוף ההכשרה מקבלים רשיון עבור חשמלאי מוסמך. כאשר הסטטיסטיקה מדברת על בני אדם שהתחשמלו עקב חוטי חשמל חשופים, שימוש לא זהיר בשקע חשמלי ומיני סיפורים אחרים, נעשה יותר וי...להמשך הכתבה לחץ כאן