מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 

 בדיקת דירה יד שניה 

בדיקת דירה יד שניה אינה דומה לבדיקת דירה חדשה מיד ראשונה. בבדיקה שגרתית בנכס החדש אנו לא מצפים להפתעות גדולות או קיצוניות למדי, בניגוד לכך, כאשר הנכס הוא ישן, כלומר בן למעלה מעשור או דירה אשר דרו בה בעבר מספר שנים – כאן אנו יודעים שיכולים לצוץ מספר בעיות. על מנת שלא נופתע בעת הבדיקה, סיכמנו עבורכם מספר נקודות חשובות שיש לבחון בנכס יד שניה:

 

1.    בדקו את הריצוף - הריצוף בדירות יד שניה הוא לא ריצוף חדש ומבריק, ורוכשי הדירות מתפלאים לא פעם לגלות סדקים במרצפות השיש ובריצוף הכללי בחדרי הדירה. לכן חשוב להיערך מראש ולבחון את מצב הריצוף, כאשר במקרה שלא ימצא חן בעינכם – דעו להערך לכך בהקדם.
2.    בדיקת רטיבות - בדיקת רטיבות תחסוך מכם כאב ראש גדול. לעתים מראה המבנה החיצוני המטופח והיפה מטעה רוכשי דירות רבים – הבניין מציג כלפי חוץ חזות חדשנית ונקיה, אך אתם אף פעם לא יודעים מה מסתתר בין קירות המבנה. רטיבות יכולה להופיע בכל מבנה, גם בחדיש ביותר. לכן לפני שאתם עוברים לדירת יד שניה, הזמינו שירות איתור נזילות על מנת למפות את מקורות הרטיבות אם ישנם. במסגרת בדיקת הרטיבות הוסיפו בדיקת צנרות וברזים, על מנת להבטיח שכל שירותי המים בבניין תקינים.
3.    ביקורת מבנה – כאשר מדובר בבניין אשר עומד על תילו מעל לעשרים שנה, רצוי לערוך ביקורת מבנה כללית, על מנת להבטיח את תקינות המבנה.
4.    בדיקות רעש ואקוסטיקה – בעיקר באזורים סואנים יש צורך לוודא שהרעש האזורי אינו חריג ואינו מפריע לשגרת חייכם. רוכשי דירות רבים מתפלאים לגלות את הרעשים הסביבתיים דווקא לאחר המעבר, לכן חשוב לבחון זאת לפני כן על מנת שלא תופתעו.

 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם: