מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

בדיקת קרינה

 
חושדים שקיימת בעיה קרינה בבית או במשרד? 

אנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם ובנסיון רב שנים.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
בדיקת קרינה - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא בדיקת קרינה
בדיקת קרינה בדיקת קרינה נועדה כדי להעריך ולאמוד את כמות הקרינה שנפלטת באזור מסוים, זאת כדי לתת לנו מושג לגבי רמת הסיכון שאנחנו נמצאים בה. כאשר מדברים על קרינה אנחנו בעצם מדברים על קרינה אלקטרומגנטית. זו מחולקת לתחום רחב שנע החל מקרני גמא וקרני רנטגן (אורך גל קצר) עד לקרינה שנפלטת מעמודי חשמל (אורך גל ארוך). לשם הבהירות- קרינה אלקטרומגנטית כשלעצמה היא לא דבר מסוכן, אלא אורך הגל שבו היא מופיעה. בשביל הדוגמא- האור אותו אנחנו רואים, שנפלט מהשמש, הוא קרינה אלקטרומגנטית. כך גם גלי רדיו. בעוד ידוע שקרינה אלקטרומגנטית באורכי גל קצרים מסוכנת ואינה מומלצת לחשיפה יומיומית אצל בני אדם, אורכי גל אחרים (מאורכי גל של השמש ומטה) אינם ברורים לחלוטין עדיין. עם זאת, ידוע שברמות גבוהות של חשיפה הם גם עשויים לגרום לתחלואה. קרינה אלקטרומגנטית היא בעצם אנ...להמשך הכתבה לחץ כאן