מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ביקורת הנדסית

שוקלים לבצע ביקורת הנדסית? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

 

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ביקורת הנדסית - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ביקורת הנדסית
ביקורת הנדסית ביקורת הנדסית היא ביקורת שנעשית על מבנים, בין אם אלה בניינים או בתים פרטיים, דירות או כל חלל שמשמש אנשים, כדי לבדוק את טיבה- לבדוק שאין לה ליקויים מסכני חיים, שאין לה ליקויים מסכני בריאות ושבאופן כללי איכות הבניה וחוזקה אכן מספיקים. ביקורת הנדסית נעשית לפי תקנים שנקבעים לפי מכון התקנים, ונעשית על ידי מהנדס בניין מוסמך- מהנדס שעבר הכשרה מלאה ומקיפה לגבי תחום ההנדסאות בכלל ותחום הנדסת בניין בפרט, ונותנת לו את הסמכות לבצע ביקורת הנדסית ולתת חוות דעת מקצועית ומהימנה שקבילה גם בבית משפט במידת הצורך. אז ביקורת הנדסית- למה אנחנו צריכים אותה בכלל? ביקורת הנדסית היא שלב רלוונטי וחשוב בכל שלב של קניית נכס. כמו שאנחנו בודקים כל דבר שאנחנו קונים, בין אם זה מכונית חדשה, מוצר חשמלי חדש או אפילו בגדים שאנחנו קונים ורוצים לוודא שאין ב...להמשך הכתבה לחץ כאן