מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

גז ראדון

סובלים מבעיית רטיבות בבית? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
גז ראדון - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא גז ראדון
גז ראדון גז ראדון הוא גז אצילי שנטען שמעודד תחלואת סרטן אצל אנשים. גז ראדון הוא גז שנפלט מהאדמה אל תוך מבנים ועשוי להצטבר בתוכו במידה ואין בו אוורור מתאים. גז ראדון הינו גז רדיו אקטיבי שבמהלך חשיפה ארוכה עשוי לגרום לתחלואה. בתור אזרחים אנחנו לא יכולים להיות מודעים לכל הסיכונים הכרוכים בהצטברות של גז ראדון, אבל אנחנו כן עשויים להיות מיודעים לגבי הגילויים האחרונים שנוגעים בדבר- האם החשיפה לגז אכן מסוכנת, האם בדירה שאנחנו גרים בה יש הצטברות של גז ראדון, איך בודקים ומה בכלל המידה המותרת וכמובן- איך מונעים חדירה והצטברות של גז ראדון בתוך הבית שלנו? גז ראדון הוא גז אצילי, טבעי ורדיו אקטיבי שעשוי לחדור אל תוך הבית שלנו דרך סדקים, צנרת, חריצים ומערכת תקשורת. גז ראדון חודר דרך האדמה, ונוצר מהתפרקות יסודות בכל קרקע וסלע. מכיוון ישנו קשר ישיר...להמשך הכתבה לחץ כאן