מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

התקנת בריכות שחיה בבתים פרטיים

כאשר מעוניינים להקים בריכות שחייה בבתים פרטיים – ניתן לבחור בבריכה גבוהה שקירותיה בגובה מעל פני הקרקע, וניתן לבחור בבריכה כמו של מועדוני הספורט (ברובם) בה קירותיה חצובים מתחת לאדמה. זוהי בדיוק בריכת הפיברגלס, והיא נמצאה עדיפה על ידי עיקר הלקוחות על פי עיון בנתוני הצריכה, ולא בכדי. בריכות פיברגלס ביתיות ידידותית יותר למשתמש, מאפשרת יותר מקום על פני הקרקע, מוגנת טוב יותר כשהקירות שלה לא חשופים לנזקי חוץ והשפעות אקלימיות, ומעל לכל – היא יוצרת חוויה כמו במועדוני הספורט הגדולים.
 
מהו המחיר שצריך לשלם בתחום התחזוקה?
 
אנו לא מעלים זאת על הכתב כלאחר יד: יש לא מעט לדעת על תחזוקת בריכות פיברגלס. ראשית כל, הבריכה חייבת לעבור הכלרה ולא להסתפק בהזרמת מים רגילים. הכלור דואג לטיהור תמידי של המים כך שגם אם נכנסתם פנימה מלוכלכים או לכלכתם את המים בדרך אחרת – יתבצע טיהור שלהם בכל עת. שנית, משאבות המים המזרימות את הכלור דורשות טיפול תחזוקתי, כולל ניקיון מסננים. שלישית, גם את דפנות הבריכה יש לנקות מבפנים על ידי מכשירים ייעודיים או כלים ידניים לניקוי משטחי פיברגלס.
 
מה צריך לקחת בחשבון כשמזמינים את הבריכה?
 
להקצות מקום מספק להצבת הבריכה, ולהקצות מקום מספק לחדר המשאבות. לכן, כאשר מדדתם בריכה וראיתם שהיא מתאימה לחצרכם, בדקו במה כרוך חדר המשאבות שלה, וכך תדעו סופית אם היא מתאימה או לא מתאימה להצבה בחצרכם.

סגירת הבריכה - הכיצד?
 
סגירת הבריכה נדרשת בחורף כאשר לא משתמשים בבריכה, אלא אם כן הקמתם בריכה מחוממת במתחם סגור בתוך הבית. סגירות לבריכות שחייה יכולות להיות:
 
* מכסה דקים – אידאלי לחצר בה יש דקים. המכסה נשלף כאשר מתחיל החורף ומושם חזרה במגרעת באביב ובקיץ הבאים.
 
* מכסה מבד קשיח – מכסה לפריסה חיצונית על הבריכה. קל ונוח לתפעול, וגם בטיחותי למי שבלילה בטעות נקלע לדרוך עליו.
 
שלבי התקנת הבריכה
 
ראשית כל – חופרים בור באדמה בממדים של הבריכה: גובה, רוחב ואורך. מדפנים היטב את הבור עם יסודות בטון ומושיבים בתוכו את הבריכה. מקשים עם אדמה את מעטפת הבריכה, ובסיום עושים השלמות של סוג משטח הריצוף עד חיבור מלא עם הבריכה. בסיום מתקינים את מכסה הבריכה, אלא אם כן בחרתם במכסה נייד להצבה עצמאית על הבריכה מדי חורף.