מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

התקנת תקרות גבס במבנים הנדסיים

ישנם מבנים אשר לא קשה לגלות שהם מבנים הנדסיים: צורתם המיוחדת מורגשת גם כשנמצאים בפנים: אולמות כדורסל, זירות ספורט, אולמות אירועים, גני אירועים מקורים וכד'. במקומות כאלו ההשקעה בתקרה מאד חשובה, ומאד אקוטית, ואין כמו גבס על מנת לפתור עניין זה:
 
* הגבס בנוי כך שהוא חומר אקוסטי המתאים במיוחד לאולמות שמחות ודומיהם.
 
* עלותו אינה יקרה ויחד עם זאת ניתן לפתח באמצעותו עיצובים לא מעטים.
 
* בדרך כלל, הגבס יגיע גם עם יריעות בד שבסופו של דבר ייראו כמו צבע, ולא כמו בד על גבס.
 
שלושת הסיבות הללו הופכות את התקנת תקרות הגבס במבנים הנדסיים למצרך מבוקש. על כן, כאן נסביר כיצד עושים זאת, ואיך מגיעים לעבודת בוטיק בתוך פרק זמן קצר.
 
אתרו חברה המתמחה בעבודות גבס
 
החברה צריכה להיות מנוסה וגם יצירתית, כזו שמבינה כיצד לעבוד אבל גם כזו שיודעת שלעתים חריגה מנהלי העבודה הרגילים יוצרת תבניות עיצוב מיוחדות. במילים אחרות, צריך חברה שיודעת מה היא עושה אבל גם תדע לחשוב מחוץ לקופסה. הדרך הטובה ביותר לאתר חברה כזו היא לשאול ברשתות חברתיות ולבדוק את מדד שביעות הרצון מהחברות הנוכחיות לביצוע עבודות גבס בתקרות מתוחות.
 
בחרו מקטלוג החברה את העבודה המתאימה לכם ביותר
 
חשוב לבחון היטב את הנעשה בחלל המבנה ולבחור את העבודה המתאימה לכם ביותר. מוטב ללוות את הבחירה עם מעצב פנים אשר ימליץ לכם כיצד לעצב את המבנה כך שייראה הכי טוב שאפשר, ויכיל את כל האלמנטים של מבנה הנדסי. בין אם זה אולם, גן מקורה או אצטדיון ספורט עם תקרה, חשוב שיהיה קשר בין עבודות הגבס לייעודו של המבנה. הטלת משימת הבחירה על מעצב פנים שיסייע לכם להגיע לעבודה מושלמת היא הצעד החכם ביותר שתוכלו לעשות בנידון.
 
העבודה מתבצעת בשני שלבים: הכנת עבודות הגבס והכנת בדי המתיחה
 
בשלב הראשון מדביקים צוותי החברה את לוחות הגבס בתקרת המבנה, ובודקים שהעבודה שהוזמנה היא גם העבודה שנעשתה: המראה של הלוחות זהה למה שהובטח בקטלוג ומה שציפה לו הלקוח. הביע הלקוח את שביעות רצונו עד כה? ממשיכים בעבודה, תוך תליית בדי מתיחה לעיטורה בצבעים.
 
פנו אלינו לקבלת מידע נרחב בנושא התקנת תקרות גבס במבנים הנדסיים!