מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

התקנת מעליות

רוצים לבצע התקנת מעליות בבניין מגורייכם? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
התקנת מעליות - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא התקנת מעליות
התקנת מעליות התקנת מעליות זה לא עניין של מה בכך. רוצים להתקין מעלית בבניין המגורים שלכם? סביר להניח שיש כמה סיבות טובות להחלטה הזאת- ראשית, התקנת מעליות הופכת את הנגישות אל קומות הבניין להרבה יותר קלה. כך, גם בעלי מוגבלויות, נכים וקשישים יכולים להגיע ולגור בקומות גבוהות. בבניינים שאינם משמשים למגורים כמו בתי חולים וקופות חולים בהן פוקדים קשישים ונכים את המקום מדי יום ביומו חשובה התקנת מעליות אפילו יותר. שנית, התקנת מעליות מעלה את שווי הנכס שבו אתם גרים- בין אתם עושים את זה מתוך שיקולים עתידיים למכור את הנכס או כדי לקנות נכס ולהשכיר אותו לדיירים, התקנת מעליות בהחלט יכולה להיות השקעה כדאית מבחינת התשואה שהיא תכניס לכם. אז מה צריך בשביל התקנת מעליות? קודם כל צריך הסכמה של רוב הדיירים. צריך הסכמה של 3\2 מהדיירים בבניין המגורים שיסכימו לה...להמשך הכתבה לחץ כאן