מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 כך מומלץ לבחור יזם תמא 38 תל אביב

כשאתם חושבים לשדרג את תשתיות הבינוי בבניין, מאד מומלץ לבצע תמא 38 ולא לבחור בנוסחת פינוי בינוי אחרת. מדוע? משום שזה בניין בודד, ופינוי בינוי מיועד בדרך כלל לקבוצת בניינים. בנוסף, אם זה בניין בודד שזקוק לשיפוץ, גדולים הסיכויים שמדובר במוצר דיור שהוצא לו היתר לפני שנת 1980, וזה בדיוק הקריטריון שמתיר לכם לבצע תמא על ידי וועדת התחדשות עירונית בעיריית תל אביב יפו. 

בחרו ביזם תמא שיש לגביו המלצות מן העבר

מאד חשוב להתבסס על המלצות ורק עליהן. התקבלה חוות דעת חיובית מדיירי בניינים קודמים בהם הוא עבד? גדלים הסיכויים שהוא יממש את מה שצריך גם בבניין שלכם. יזם תמא 38 תל אביב יהיה בדרך כלל דמות שמכירה את הנעשה בעירייה וידע לרכך התנגדויות של הוועדה לקראת יישום תכנית הבינוי בפועל.

מומלץ לבחור ביזם שמתמחה בסוג הפרויקט שאתם מבקשים לעשות

ישנם יזמי תמא 38 בתל אביב המתמחים בבנייה בשעה שהדיירים גרים בבניין על פי תמא 38 תיקון 1, בעוד שישנם יזמים שההתמחות שלהם היא פינוי הדיירים, הרס הבניין ובניית בניין חדש תחתיו. אלו יזמים שמצטיינים יותר בניהול אופרציות פינוי ובלוגיסטיקה הנדרשת במהלכה. מאד חשוב לעבוד עם קבלנים מומלצים בענפים הספציפיים אליהם אתם מכוונים.

חשוב לבחור באדם יצירתי שיגיש לכם פתרונות נדל"ניים משובחים ומובחרים

מאד חשוב שהיזם שלכם יהיה יצירתי בעיצוב הבניין שאתם מתכננים, ויעמיד לרשותכם כמה אפשרויות לעיצובו לאחר בנייתו. כמו כן, מומלץ לבחור ביזם שיש לו ידע מוכח באיכות בניית פנים, על מנת שתוכלו לנצל את מצבכם ולשפר את הדירה בלי לעבור לבית אחר: בניית חדר נוסף בכל דירה, ובניית מרפסת שמש. מומלץ לברר על התקנת מעלית בבניין, בנוסף. ככל שהיזם שלכם יותר יצירתי, כך גדלים הסיכויים שיהיה מדובר בפתרון נדל"ני שיעבוד בשבילכם ויגרום להשבחת הנכסים שלכם.

נסחו חוזה מגובש, עם לוח זמנים נהיר ומובן היטב

חשוב לעבוד עם עורכי דין שייצגו אתכם, ולרתום אותם לעבוד עם עורך הדין של היזם. הדגש הוא על עבודה משותפת ולא על יצירת התנגדויות, כך שינוסח הסכם מלא על שלבי הבנייה, מפורט לפי תאריכים. כך, יהיה לכם צפי מתי תסתיים הבנייה ותוכלו לחזור לגור בבניין בשגרה מלאה.