מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

קרינה אלקטרומגנטית

 
חושדים שקיימת קרינה אלקטרומגנטית? 

אנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם ובנסיון רב שנים.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
קרינה אלקטרומגנטית - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא קרינה אלקטרומגנטית
קרינה אלקטרומגנטית קרינה אלקטרומגנטית היא קרינה בתחום מסוים של אורכי גל שנמצאת בכל תחום בחיים שלנו. קרינה אלקטרומגנטית היא למעשה התפשטות של אנרגיה במרחב באמצעות שדות מגנטיים וחשמליים. אם זה לא אומר לכם כלום, זה בסדר. אנחנו רק צריכים להבין שכמעט בכל תחום בחיים שלנו יש קרינה אלקטרומגנטית, והיא כשלעצמה אינה מזיקה, אלא אורכי הגל המסוימים שבטווח שלה. דוגמא לקרינה אלקטרומגנטית תהיה אור השמש שמוקרן אל כדור הארץ- אור השמש הוא קרינה אלקטרומגנטית, והוא נמצא בטווח הקצר שאותו העין האנושית מסוגלת לקלוט. קרינת השמש אינה מזיקה אלא ברמות מסוימות ובחשיפה ממושכת. עם זאת, ישנה קרינה אלקטרומגנטית שכן ידועה כמזיקה- קרינה כמו קרני הרנטגן או קרני גמא שאורך הגל שלהן קצר, ידועות כמזיקות לבריאות. בהן, עם זאת, אנחנו ממילא לא נפגשים במהלך היום-יום, אלא אם יש לנו...להמשך הכתבה לחץ כאן