מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

קרינה סלולרית

 
חוששים שקיימת אצלכם קרינה סלולרית? 

אנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם ובנסיון רב שנים.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
קרינה סלולרית - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא קרינה סלולרית
קרינה סלולרית קרינה סלולרית היא קרינה שנוצרת באמצעות הטלפונים הסלולרים והאנטנות שמוצבות ברחבי הארץ כדי לאפשר קליטה של השדר. קרינה סלולרית נמנית בתוך תחום של גלים שנקראת קרינה אלקטרומגנטית. בעוד חלק מהתחום של קרינה אלקטרומגנטית ידוע כמזיק לבריאות (טווח של אורכי גל קצרים- קרינה כמו קרינת רנטגן וקרינת גמא, שידועים גם בתור קרינה מייננת), הטווח האחר- טווח של אורכי גל ארוכים, אינו ידוע עדיין בוודאות לגבי השפעתו על הבריאות. עם זאת, ידוע שכל קרינה, בחשיפה ממושכת ובעוצמה גבוהה, עשויה לגרום לתחלואה. הדוגמא המוכרת ביותר תהיה שיחה בטלפון סלולרי שנמשכת הרבה זמן. למי שמדבר לא דרך אוזניה אלא שם את המכשיר על האוזן מוכרת התחושה של כאב ראש אחרי פרק זמן מסוים. זה נגרם כתוצאה של היחשפות ממושכת לקרינה האלקטרומגנטית. דוגמא פחות מוכרת היא השמש- השמש שלנו פ...להמשך הכתבה לחץ כאן