מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

קרקעות להפשרה

רכישת קרקע בישראל - השקעה נבונה

כולנו מודעים לעליות חדות בנדל"ן, מי אינו מעוניין למצוא מציאות אם לעצמו או אם עבור ילדיו כאשר ירצו לבנות בית בישראל, לא תהיה להם בעיית דיור כמו שלרבים מן הזוגות יש היום והם נאלצים לשלם סכומים של אלפי שקלים לשכירות ואינם יכולים לרכוש בית. נדל"ן הביא תמיד השקעה טובה כי לשום דבר בעולם יש תשואה כה גבוהה  כמו על רכישת קרקע בישראל – השקעה נבונה.  בטח שמעתם מההורים שרכשו בזמנו קרקעות בלירות ישנות והיום, הקרקע שלהם שווה כמה מיליונים.. חשוב לרחרח היטב במציאות הנדל"ן כאשר מדובר על על רכישת קרקע בישראל – השקעה נבונה. אחת מהמדינות הכי יקרות בעולם מבחינת נדל"ן היא ישראל, המחירים של שוק הנדל"ן בארץ, לעומת ארצות אחרות הוא פי כמה וכמה. היום, הדבר היחידי שאולי נשאר בגדר מציאה אלה הן הקרקעות שמופשרות מחקלאות ועומדות להיות למבנים כמו בתים פרטיים.
 
החלום לבית קטן בערבה אינו רחוק...
 
גם אם תצטרכו לבנות בית פרטי שיהיה מרוחק מאזור המרכז, זה ממש לא נורא, הכבישים בארץ הם נוחים וישנם הרבה כבישי גישה שמקצרים את הנסיעה לאזור המרכז או הצפון.  הרבה זוגות צעירים, גיבשו החלטה בדבר  רכישת קרקע בישראל – השקעה נבונה. גם הבנייה, יכולה להיות זולה אם תרכשו בית מוכן בבנייה ירוקה. הטרנד החדש כבר פה והחיסכון בעלויות כהוא אדיר. מבחינת הזמנים הרבה יותר מהר ניתן לבנות בית בבנייה ירוקה או כזה העשוי מעץ ומוכן, אפילו בן שתי קומות, מאשר לבנות מבטון ובלוקים בית שייקח לכם שנים להעמיד אותו  גם בגלל העלויות שלעולם אטינן נגמרות, העיכובים ועוד.

הורים לילדים בוגרים - זה הזמן לסדר את הילדים...
 
הרבה הורים מודאגים ממצב הדיור בארץ וחושבים מיד על ילדיהם, כדאי כי תתחילו להתעניין על  רכישת קרקע בישראל – השקעה נבונה עבור ילדיכם, כך שכאשר יחשבו על נישואין, תוכלו להפתיע אותם עם קרקע שכבר מוכנה לבנייה, המשכנתא שהם ייקחו, תהיה זולה לעומת רכישת בית עם קרקע או אפילו דירה והם יוכלו לחיות באיכות חיים, מה שבזמן זה הקרקע כבר עלתה מאז רכישתה בכמה עשרות אחוזים.
 
בימים אלו יוצא לדרך פרויקט תל מונד החדשה המציע לכם לרכוש בתים ודירות בשרון באזור ירוק ומפתחת. הפרויקט בשרון מציג יחידות דיור מגוונות בתהליך בניה קפדני, ומתפרש גם על אזורי היישובים הסמוכים עם היצע נדלן איכותי למכירה - בתים למכירה במושב משמרת, צורן וקדימה ועוד. אתם מוזמנים לבקר באתר תל מונד החדשה לקבלת פרטים נוספים אודות פרויקט הנדלן היוקרתי בשרון.