מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ראדון

רוצים לבדוק את רמת הקרינה של גז ראדון? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
ראדון - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא ראדון
ראדון ראדון הוא הסנסציה החדשה- יותר ויותר אנשים מתחילים להאמין שריכוזים גבוהים של גז ראדון בתוך הבית עשויים להזיק להם לבריאות ופונים לכל עצה אפשרית כדי לאטום, למנוע ולהוציא ריכוזים של גז ראדון מתוך הבית. האם יש אמת מאחורי הסנסציה? גז ראדון הוא גז טבעי, אציל ורדיו אקטיבי. מחקרים הראו שיש קשר בינו לבין סרטן הריאות. בעוד השאלה תמיד היא כמה המחקר לא משוחד, מקצועי ומהימן, זה לא מונע מאנשים להיכנס לפאניקה ולעשות ככל יכולתם כדי למנוע כניסה של גז ראדון. גז ראדון הוא גז שיכול לחדור לתוך מבנה הבית שלנו דרך סדקים בקירות וברצפה, חיבורים בין הרצפה לקירות, דרך הצנרת, מערכות הטלפון ומערכות החשמל. הוא נפלט, פחות או יותר, מכל דבר- הקרקע שעליה בנוי הבית והחומרים מהם בנוי הקרקע, וכדי להימנע מריכוז גבוה של גז ראדון יש לאוורר כראוי את מבנה המגורים שבו שו...להמשך הכתבה לחץ כאן