מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

רדון

רוצים לבדוק את רמת הקרינה של רדון? 

אנחנו בפלס שרותי בנייה נשמח להעמיד לשרותכם מהנדסים מנוסים ומקצועיים, שיבצעו בדיקות ויאתרו את הבעיה, תוך שימוש בציוד מקצועי מתקדם.

בין אם מדובר בבניין/בית חדש או מיד שנייה, נשמח לבצע אצלכם שירות בדק בית מקיף לפני הרכישה או אחריה. ביקורת הליקויים שלנו תכלול פתרונות לטיפול בבעיה וכן עלויות המהנדסים המומחים בליקויי בנייה.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטייכם:
   
   
רדון - אינפורמציה וכתבות נוספות
 
מאמר בנושא רדון
רדון רדון הוא גז אציל, טבעי ורדיו אקטיבי אשר נאמר עליו שעשוי לגרום לתחלואה ולעודד סרטן ריאות. רדון הוא גז שטוענים שדולף לתוך מבנים ובתים דרך סדקים, צנרת של מים, מערכת חשמל ומערכת התקשורת. הוא עשוי להצטבר בתוך חדר מסוים וככך שההצטברות שלו יותר גבוהה כך גם גדל הסיכוי שהוא יגרום לתחלואה. כאשר אנחנו רוצים למדוד גז רדון, ישנם אמצעי בקרה מיוחדים שבאמצעותם אנחנו מודדים את אחוז הריכוז של הגז בתוך מבנה מסוים. על מנת לקבל את המידע הזה יש לעשות את הניסוי המבוקר הזה בתוך חדר אטום למשך מספר ימים. התוצאה שמתקבלת היא הדליפה של גז רדון שיש לתוך הבית. כמובן שניסוי זה אינו מייצג את מה שקורה בדרך כלל מכיוון שככל שאוורור של חדר יותר יעיל כך קטן הריכוז של הגז, מה גם שניתן לתקן ולסתום חריצים, סדקים ופתחים שדרכם הגז עשוי לדלוף ובכך למנוע הצטברות נוספת שלו. ...להמשך הכתבה לחץ כאן