מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 

 שירותים

ליקוי בניה
 שירותי בדק בית באופן מקצועי, שירותי בדק הבית מתבצעים לפני ו/או לאחר קניית נכס אם זה מיד שניה או ישירות מהקבלן, בדיקה זו הינה מקיפה ויסודית והיא נעשית בידי מהנדסים מומחים בתחום הבניה. המהנדסים המקצועיים מספקים חוות דעת וייצוג משפטי עבור: מוסדות ומבנים ציבוריים, מבני תעשיה שונים, בתים פרטיים, וועדי בית.
שמאות מקרקעין
בדיקה זו כוללת: מס שבח - השגה לגובה תשלום, היטל השבחה, הערכת שווי דירה או נכס בין אם מדובר בבתים פרטיים או בתים צמודי קרקע, ירידת ערך בשל ליקויי בניה שונים, אומדן פיצוי הפקעה, דמי היתר לממ"י - הערכה של גובה חיוב בשל אישור תוכניות תביעה נגד וועדה מקומית ועוד.
ליווי ופיקוח הנדסי
פיקוח על שיפוצים, חישובי כמויות, ליווי פרויקטים, פיקוח ואחריות המהנדס בשטח, אישור על ביצוע תיקונים למבנים מסוכנים, ליויי פרויקטים, אספקת שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים שכוללים תכנון הנדסי, פיקוח מקצועי ושדרוג מבנים ישנים לרעידות אדמה .
בדיקת קרינה וגז ראדון
בדיקה זו היא חשובה מאוד ומומלץ לבצע אותה בכדי לא למצוא ליקויים חמורים יותר במשך הזמן , בדיקה זו מתבצעת במספר מקומות: אנטנות סלולאריות RF, מקומות עבודה שונים, חומרי בניה , תחנות שידור, מערכות סלולאריות, שנאים וקווי מתח ועוד.
בדיקות רעש ואקוסטיקה
בדיקות אלו נעשות ע"י מיטב המומחים עבור בתים ומבנים שונים בבדיקות אלו בודקים רעשים הנוצרים מ: מיקום רועש של הנכס, מזגנים, דחסני אשפה, הטרדות משיפוצים ועבודות בניה בקרב הבית, רעשי צנרת,ועוד. יחד עם בדיקות אלו המהנדס נותן חוות דעת מקצועית ופתרון בבעיה זו.
בדיקות שכנים
בדיקה היא ברשיון ומספקת מידע חיוני על הסביבה והשכנים, בדיקה זו מגיעה לתוצאות מדויקת בה היא בודקת: מהי שגרת החיים של הסביבה, מה עיסוק השכנים, האם יש עבר פלילי , מהו מבנה המשפחות עם ילדים או ללא ילדים , דו"ח לאנשים הרוכשים את הדירות ששם קיים מידע מפורט עבור הסביבה ואנשיה.
בדיקה ומציאת פתרון לטרמיטים
טיפול יעיל ומקצועי לבעיית הטרמיטים בשל התפשטותם המהירה ברחבי הארץ .
אדריכלות תכנון ועיצוב פנים
אדריכלים מיומנים ומקצועיים אשר מספקים שירותים מקצועיים בתחום כגון: עיצוב ותכנון פרטי בנין ייחודים על פי דרישתו של הלקוח, חוות דעת מקצועית לתוכנית בניה אם מדובר בהרחבה או שיפוץ הדירה, מגוון פתרונות לשדרוג פנים הבית, חלוקת החלל באופן מושלם ושימוש יעיל בו, תכנון התקנת מערכות כיבוי אש, ועוד.
איטום
בדיקה זו נעשית בעזרת מהנדסים מקצועיים בתחום הבניה, ביצוע בדיקת איתור נזילות בעזרת מכשירים מתקדמים והמותאמים לכך במיוחד, מד רטיבות מקצועי, ומצלמה טרמית.