מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

שירותי עיצוב אדריכלות בסגנון בלגי

כאשר מעוניינים לעצב את הבית בסגנון בלגי חשוב מאד לעבוד עם איש מקצוע ששמו הולך לפניו, המהווה סמכות מקצועית בתחום. תחום העיצוב הבלגי הוא תחום רחב, אשר מזכה את לקוחותיו לא רק בתוצאות עיצוב בלגי שונות אלא גם בתוצאות פונקציונליות שונות: לדוגמה – יש לקוח המעוניין שהזגוגית תשמש לו כמראה ויש לקוח אחר שמעוניין באותה זגוגית שתשמש לו כחלון. ישנו לקוח שמעוניין בחוסר השתקפות, ללא החזר מראה כלל, וישנו לקוח שמעוניין בשקיפות מלאה, כולל באפשרות להביט על פנים הבית מבחוץ (למשל – אם הבית בלאו הכי נמצא מאחורי חומה ומשמש אותו ואת החצר הפנימית בלבד ללא פנייה החוצה).
 
עבודתו של מעצב בסגנון בלגי
 
המאפיין נדרש לבצע בביתכם מספר פעולות:
לאפיין את הבית – לבדוק מה אפשרויות העיצוב הקבילות בבית ולגבשן בתבנית מסודרת.
לתכנן את חומרי העיצוב – בעיקר לתכנן אלו סוגי זגוגיות יהיו משולבות ואלו סוגי פרופילים: זגוגיות כפולות, מודבקות, עם רשת ביטחון וכד'. באשר לפרופילים, הוא יצטרך להחליט האם להמליץ על פרופיל ברזל, אלומיניום, עץ, או כזה המשלב 2 חומרים ביחידה אחת.
לתכנן מה יהיה הצבע של פרופיל החלון ומה תהיה צורתו – הצורות והצבעים נובעים הן מעיצוב הבית הקיים והן מרצונו של הלקוח להגיע לנוסחת עיצוב מסוימת. לדוגמה, בבית חדש כשהלקוח רוצה לייעד אותו להיות בסגנון כפרי – האדריכל כנראה ימליץ לשים פרופיל עגול כהה ולא מרובע בצבע בהיר.
 
עלות העבודה ועלות הוצאתה אל הפועל
 
על פי רוב, בבית רגיל (מודולרי) העלות תתומחר ותגובש מראש כאשר נפגשים עם האדריכל המעצב. בשונה מכך, כאשר האדריכל נדרש לאפיין בניינים וגורדי שחקים – כך שכל חזותם תהיה בסגנון בלגי – הוא יעבוד במסגרת חוזה פאושלי: חוזה משפטי מיוחד המיושם רק בפרויקטים גדולים מאד בהם הלקוח הסופי והאדריכל לא יודעים להאריך מה יהיה המחיר. לכן האדריכל מציע מחיר גבוה על מנת לא לספוג נזקי-סיכון, והלקוח מציע מחיר נמוך אך מתקבל על הדעת המגלם את ביצוע הפרויקט ללא סיכונים וטעויות. החוזה אינו אחיד, נקבע על פי הפרויקט, והרבה פעמים גם מסתיים בהכרעה משפטית לאחר שהצדדים סיימו את הפרויקט ולא הצליחו להגיע לפשרה בעצמם. בתכנון בית קטן או אפילו בניין ממוצע של 3-7 קומות אין סיבה שהתמחור לא יהיה ברור וידוע ללקוח כבר בהתחלה.