מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
תביעות דיירי עמידר דיור ציבורי

תביעות דיירי עמידר דיור ציבורי תביעות בהן מעורבים דיירי עמידר קורות לא מעט במחוזותינו, ולכן אם אתם דיירי עמידר אתם צריכים חברה בעלת ניסי


פורסם: 9/14/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית בדק בית
תביעות דיירי עמידר דיור ציבורי
 
תביעות בהן מעורבים דיירי עמידר קורות לא מעט במחוזותינו, ולכן אם אתם דיירי עמידר אתם צריכים חברה בעלת ניסיון בהתנהלות מול חברות משכנות מטעם משרד השיכון. כאשר אתם מצוידים בעורך דין שיודע את החוק, הוא יוכל לנקוט בצעדים למניעת הפינוי, בלימתו, או לתשלום פיצויים לאחר פינוי שכבר נעשה. בפועל, המצב של דיירים שהסתבכו עם החברה המשכנת טוב יותר אם הם לקחו עורך דין מאשר אלו שלא לקחו.
 
מתי דייר ציבורי מסתבך עם החברה המשכנת?
 
לא חסרות סיבות להסתבך עמן משום שהנהלים בדירות הללו מאד רבים, ומאד מגוונים. מעבר לנושא של תשלום דמי השכירות במועד, ישנו הנושא של תשלום דמי מפתח, אי ביצוע שינוי מחזיקים בדירה בלי אישור מהחברה המשכנת, אי ביצוע שינוי מחזיקים בדירה בכלל, אם בעבר ביצעתם 2 שינויים כאלה, וגם - העברת דירה לאחר שהדייר שלה מת אינה קלה משום שעמידר מכריחה את החתום על הדירה להעביר לאדם מסוים על פי חוק, ולא למי שיחפוץ: קודם לאשה, אם אין אשה - לילד, אם אין ילד - לשאר בשר אחר - ואם אין משפחה, אז ורק אז, לאדם חופשי אשר ייבחר מראש על ידי הדייר בשעה שהוא עוד חי. עורך דין יכול להגיע להסכמה עם החברה אם ברצונך להעביר את הדירה לאדם אחר.
 
מה עושה החברה הציבורית כשהדייר עומד כחומה בצורה בעמדתו מול הנהלים?
 
במקרים של אי תשלום שכירות בדרך כלל נעשה פינוי מהיר ומידי. במקרה של שיכון אדם אחר בדירה בניגוד לנהלים בדרך כלל נשלחת אזהרה, והפינוי לא מתבצע מיד, אך הוא עלול להתבצע אם חזרתם על האיסור מספר פעמים. בגדול, הנשק של החברה מולכם הוא האשמתכם ב "מעבר על תנאי החוזה", ואשמה זו - פירושה בלא מעט מקרים (אם כי לא בכולם) פינוי צפוי. לעתים, החברה יכולה להחליט לפנות גם דייר שלא עבר על הנהלים אם צריך לבנות במקום הדירה הזו או אם היא רוצה לרכוש את הזכויות עליה.
 
עורך דין המייצג מול החברות יכול לבלום מהלכים לרעת המשתכנים
 
עורך דין מנוסה הבקיא בעמידר דיור ציבורי יכול להביא לבלימת מהלכיה הדורסניים של החברה, להשאיר את הדייר בדירה, או לדאוג לו לפיצויים במידה והוא נאלץ להיות מפונה.
 
פנו אלינו למידע נרחב אודות תביעות נגד עמידר דיור ציבורי!