מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

תיווך

תחום הנדלן בימינו הוא אחד הנושאים החמים ביותר, הן באקטואליה והן בכיס שלנו. ייתכן ומדובר בהשקעה החכמה ביותר לתקופה זו. אך כמו שמדובר בהשקעה מדובר גם בהוצאה. לא קל לקנות היום דירה במחיר סביר ויש אנשים רבים שמתקשים באופן כללי למצוא את בית חלומותיהם. לשם כך יש עניין פשוט מאוד שנקרא תיווך. תיווך כשמו כן הוא- תיווך בין בעל הנכס לאדם המעוניין לקנות את הנכס. שני הצדדים עושים את עסקיהם דרך תיווך, בין אם מדובר בבעל הנכס שמוכר רק דרך תיווך ובין אם מדובר באדם שמעוניין לקנות נכס ופעמים רבות יחפש נכסים דרך תיווך כך שהעבודה השחורה של להסתובב ולחפש תיעשה על ידי המתווך עצמו.

תיווך מקל מאוד על ענייני המכירה והקנייה משום שיש איש מקצוע באמצע שלמעשה עובד בשבילכם בכל בחינה. זה משמעותו של תיווך.

יחד עם זאת חשוב לזכור שכאשר מדובר בקנייה או מכירה דרך תיווך, מדובר למעשה בהוצאות נוספות. אנשים רבים מוכנים להשקיע את הכסף הנוסף במטרה להיות בראש שקט ולא טרוד. דרך העבודת תיווך של המתווך תוכל ייתכן ותקבל הצצה ראשונית בבית חלומותיך מבלי ששוטטת באינטרנט פעם אחת או בטרם פתחת עיתון במדור הנדלן.

ישנם משרדי תיווך רבים שיכולים לעזור לכם. אם אתם רוצים למכור בית אבל אין לכם כח להתעסק עם אינספור טלפונים ושאלות מציקות אתם יכולים השתמש בשירותיו של מתווך שיקבל את הטלפונים בעצמו וינסה למצוא לכם קונה פוטנציאלי ורציני. אותו דבר מהכיוון השני- אם אתם אלה שמחפשים דירות בת"א אבל אין לכם כח לשוטט כל היום באינטרנט בחיפושים או בטלפונים מעייפים לאנשים פרטיים- תוכלו להיעזר במתווך שיחפש עבורכם את הבית הרצוי על פי מאפיינים שונים שתתנו למתווך כגון מספר חדרים בחדרים, שכונה מועדפת, תקציב ועוד.