מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
איתור נזילות

איתור נזילות- כי אין טעם לשלם לאינסטלאטור אלפי שקלים איתור נזילות היה בשנים עברו נושא שלא תמיד שמנו אליו את הלב. הרי נזילה היא טפטוף מים


עידן
פורסם: 3/9/2011

מאמר זה שייך לקטגוריית איתור נזילות

 

איתור נזילות- כי אין טעם לשלם לאינסטלאטור אלפי שקלים

איתור נזילות היה בשנים עברו נושא שלא תמיד שמנו אליו את הלב. הרי נזילה היא טפטוף מים מצינור כלשהו או מחיבור בין צינורות המים בבית (לרוב הנזילה מגיעה משם בשל החולשה היחסית של החומרים מהם עשוי חיבור זה) ולכן ראינו בנושא זה של איתור נזילות עוד עבודה מינימאלית של השרברב התורן ולא תחכום כלשהו.
הבעיה ברוב המקרים הייתה העלות. הרי ידוע זה מכבר ששרברבים לא צריכים להוציא תעודת מקצוע ולכן קיימים בשוק המון חאפרים שישמחו לנצל אתכם ואת כספכם. לכן נושא זה של איתור נזילות היה בעייתי עד מאוד בשביל הצרכן הממוצע משום שהצרכן אף לא ידע אם בלשון העם "דופקים" אותו וגובים ממנו מחיר בלתי ראוי עבור השירות שלפעמים מסתיים בחמש דקות בודדות של עבודה המעניקות לבעל המקצוע הלא אמין ממון רב השביל מספר השעות הנמוך בו עמד.
קיימים כמה דרכים חדשות לבצע את עבודת איתור נזילות. דרכים אלה מתבצעות לרוב בעזרת מכשור אלקטרוני מתקדם שעשה צעד והתקדם אף לענף השרברבות שנחשב תמיד למיושן יותר ופחות נחשב בעיני הצרכן. אם כן אז אמנם לקח לענף זה של תיקונים ביתים כמה עשורים כדי להדביק את שאר הענפים בשוק אך כעת לא נותר אלא לברך על המוגמר ושגם ענק אנאכרוניסטי זה התקדם ומצא את דרכו בעולם הטכנולוגיה.
איתור נזילות הוא כיום קל וזול יותר מתמיד. המכשור האלקטרוני מאפשר להוציא לפועל את פעולת איתור נזילות בקלות יתרה ומאפשר גם לשרברב לספק משוב אמין יותר לגבי עבודתו. איתור נזילות בעזרת המכשור האלקטרוני מאפשר לבעל המקצוע לדעת בדיוק היכן נמצאת הנזילה ולכן הוא לא צריך להתחיל לפרק את הקירות כשהוא לא יודע כמה זמן העבודה תיקח וכמה היא תעלה.
איתור נזילות הוא מהיר, זול וטוב יותר בימינו כאמור בשל ההתקדמות הטכנולוגית האדירה. איתור נזילות לא צריך לעלות כיום יותר מכמה מאוד בודדות של שקלים במקרה הרע ביותר ובכל מקרה מומלץ להזמין את בעל המקצוע שתפקידו לבצע את אותו איתור נזילות רק לבדיקה קצרה, סריקה כמה יקראו לה, ולא להבטיח לו שגם יבצע את העבודה.
איתור נזילות אם כן סיים את דרכו ואת דרך פעולתו כפירוק מאסיבי ואגרסיבי של צינורות נושנים ונוטפי חלודה והגיע אל המאה ה21 כלאחר כבוד. את מיטב בעלי המקצוע המבצעים את אותו איתור נזילות אפשר למצוא כיום אפילו באינטרנט. גם לשם מתקנים ביתיים אלה הגיעו. הקישו את מילות המפתח איתור נזילות ומייד יצוצו מאות שמות של בעלי מקצוע שישמחו לעזור לכם לבצע איתור נזילות ואפילו תוכלו לקרוא את ההמלצות עליהם באינטרנט.
איתור נזילות אם כן פסח עבר לו מהעולם המיושן והגיע אל עולמינו, ברוך הבא.