מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
בדיקות קרינה

בדיקות קרינה בדיקות קרינה הן בדיקות שמטרתן לכמת את גלי הקרינה הסובבים אותנו, ולקבוע האם כמות הקרינה גבוהה מספיק על מנת לסכן חיי אדם. כ

רעות
פורסם: 2/16/2011

מאמר זה שייך לקטגוריית בדיקות קרינה


בדיקות קרינה

 
בדיקות קרינה הן בדיקות שמטרתן לכמת את גלי הקרינה הסובבים אותנו, ולקבוע האם כמות הקרינה גבוהה מספיק על מנת לסכן חיי אדם. כיום ישנן חברות פרטיות מורשות אשר מבצעות בדיקות קרינה, זאת על מנת לוודא שהבדיקה תתבצע בצורה אובייקטיבית.
 
כיצד מבצעים בדיקות קרינה?
 
בדיקות קרינה מתבססות על כלל פשוט שאומר שעל מנת לאתר קרינה, מספיק לאתר גל אלקטרומגנטי. בדיקות קרינה רק מוודאות שכמות הקרינה שנמצאת במקום אותו בודקים אינה מסוכנת לכלל הציבור. אם חלילה בדיקות קרינה מגלות כי כמות הקרינה האלקטרומגנטית גבוהה מדי ועלולה להיות מסוכנת – יש פתרונות רבים אותן מציעות חברות מסחריות, כדי למנוע את חשיפת האדם לקרינה.
 
בדיקות קרינה מדוייקות כמעט לחלוטין (99.98%), לכן הן הכלי הכי טוב ומדוייק לקבלת מידע מהימן ואמיתי על כמות הקרינה. הגלים נמדדים במכשירים ובכלים מותאמים במיוחד, שפותחו למטרה זו.
 
על אילו מוצרים מתבצעות בדיקות קרינה?
 
בדיקות קרינה אפשר לבצע כמעט על כל מוצר. החל ממכוניות, טלפונים ניידים, מחשבים, וכל מוצר צריכה שבו אנו עושים שימוש בשגרת יומנו. בדיקות הקרינה הנפוצות ביותר הן:

בדיקות קרינה לקראת השכרה או רכישה של דירה חדשה, בדיקות קרינה על תנורים או מיקרוגלים, בדיקות קרינה ממכ"מים, ממסכי מחשב, ועוד.
 
חשוב מאוד! אם ברצונכם לבצע בדיקות קרינה, תקפידו לפנות לחברה מורשית שעליה שמעתם המלצות רבות, ולא לפנות לחובבנים. נכון, מחירן של חברות לא מורשות או של חובבנים יהיה נמוך יותר, אך גם הבדיקה שלהם תיעשה בהתאם.
 
כאשר אתם רוצים בדיקות קרינה אתם מעוניינים לקבל את התוצאה הכי מדוייקת ונכונה, כי מדובר בסיכון הבריאות שלכם ושל משפחתכם. כמות השקלים שתחסכו פשוט לא שווה את הסיכון הזה. השתמשו אך ורק בחברות מורשות פרטיות, שיבטיחו לכם שירות טוב ומיהמן, ותוצאות הכי מדוייקות שאפשר לבקש.